Liczba odwiedzin: 226894Środa, 2021-10-20

Aktualności


Wybierz rok:

2021-10-19 godz. 08:00
Ślubowanie klas pierwszych
miniatura

zostaje przeniesione na 28.10.2021 (czwartek) godz. 17.00.

2021-10-12 godz. 08:00
14 październik
miniatura

(czwartek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

2021-09-13 godz. 13:00
Niebecność p. Izabeli Tureckiej
miniatura

W dniach od 13 do 17 września odwołane zajęcia z p. Izabelą Turecką.

2021-09-02 godz. 08:00
Szkolna RODO-wyprawka dla rodziców
miniatura

Początek roku szkolnego to czas, gdy pojawia się konieczność dopełnienia przez szkołę wielu obowiązków, w tym tych, które dotyczą przetwarzania danych osobowych. Temat ten co roku wzbudza ciekawość i pojawia się wiele pytań z nim związanych.

„Szkolna RODO-wyprawka dla rodziców” to przygotowany przez UODO miniprzewodnik, który zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane przez rodziców (opiekuna prawnego) pytania o przetwarzanie danych osobowych uczniów.

Zachęcamy do zapoznania się - https://uodo.gov.pl/pl/138/2164

2021-09-01 godz. 08:00
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022 w Szkole Muzycznej
miniatura

odbędzie się 1 września w godzinach:
klasy pierwsze - 15.00 Aula
pozostałe klasy - 16.00 -klasami instrumentów u swoich nauczycieli:
p.M. Rchlik-Stanula - skrzypce - nauczyciel skontaktuje się telefonicznie z rodzicami
p.M.Ivashkevych - fortepian s.3
p.R. Bujna - fortepian s.1
p.R.Tyliba - perkusja s.9
p.M.Kruczała - akordeon s.5
p.P.Król - saksofon s.4

p.W.Lerner - gitara s.10 - 2 września godz.17.00

2021-09-01 godz. 08:00
PRZYDZIAŁ UCZNIÓW NA OBOWIĄZKOWE ZESPOŁY
miniatura

Uczniowie obowiązkowo uczestniczący w zespołach 2021/2022

Zespół saksofonowy
1. Jacek Jakubowski III/4
2. Nowak Amelia III/4
3. Kwiecień Krystian IV/4


Chór - poniedziałek
grupa a godz. 16.05-16.50
1. Dzioba Michał IV/6
2. Jelonkiewicz Aleksandra IV/6
3. Kopeć Piotr Alex IV/6
4. Kubacki Adam IV/6
5. Mitka Jan IV/6
6. Szterleja Lena IV/6
7. Witulska Lena IV/6
8. Zdeb Sandra IV/6
9. Zakrocki Wojciech IV/6
10. Kotyza Antoni V/6
11. Witulska Julia II/4
12. Gudowska Dominika II/4
13. Skóra Bartłomiej III/4

grupa b godz. 16.55-17.40

1. Knapik Oliwia VI/6
2. Marchut Klara VI/6
3. Obrzud Weronika VI/6
4. Skalska Gabriela VI/6
5. Paluch Jan VI/6
6. Skiba Sonia VI/6
7. Słodowski Damian III/4
8. Wołoch Wiktoria III/4
9. Kopeć Piotr Aleksander IV/4
10. Filip Kopeć IV/4
11. Kromka Liliana IV/4
12. Tomczyk Weronika IV/4

Zespół akordeonowy
1. Skóra Maja III/4
2. Gorczyca Szymon IV/6

Zespół perkusyjny
1. Aleksandra Łakomy IV/4
2. Michał Mróz IV/4


2021-09-01 godz. 08:00
Przydział uczniów od p. Grażyny Budnickiej i p. Anny Łakomy
miniatura

p. Markiian Ivashkevych (spotkanie organizacyjne 01.09.2021 godz. 16.00 sala 3):

Wiktoria Placek II/6
Piotr Alex Kopeć IV/6




Roksolana Bujna (spotkanie organizacyjne 01.09.2021 godz. 16.00 sala 1):

Lena Guzik II/6
Kornelia Kromka III/6
Emilia Sołtysiuk III/6
Anna Rzadkowska III/6
Nadia Tałach III/6
Jakub Barnaś III/6
Jagoda Pomykalska III/6
Piotr Rojek III/6
Julia Rojek III/6
Michał Dzioba IV/6
Lena Szterleja IV/6
Jan Mitka IV/6 - instrument dodatkowy

Joanna Marcisz:

Jan Paluch VI/6

2021-08-31 godz. 08:00
Plan zajęć teorii 2021/2022
miniatura

Plan kolorowy chwilowo nieaktualny

cykl 6-letni
klasa 1/6 - kształcenie słuchu, rytmika
poniedziałek 16.20-17.50 i czwartek 16:45-17:30 s.6

klasa 2/6 kształcenie słuchu, rytmika
poniedziałek 14.45- 15.30 i czwartek 13.40-15.10 s.6


klasa 3a/6 Żębocin kształcenie słuchu, rytmika
poniedziałek 15.30-16.15 i czwartek 15.15-16.45 s.6

klasa 3b/6 Proszowice kształcenie słuchu, rytmika
poniedziałek 13.40-14.25 i Środa 13:40-15.20 s.02

klasa 4/6 kształcenie słuchu, audycje muzyczne
poniedziałek 14.30-16.00 i czwartek 15.15-16.00 s.1

klasa 5/6 kształcenie słuchu, audycje muzyczne
wtorek 14.30-16.00 i czwartek 14.30-15.15 s.1

klasa 6/6 kształcenie słuchu, audycje muzyczne
poniedziałek 17.40-19.15 i czwartek 16.55-18.25 s.1

cykl 4-letni

klasa I/4 kształcenie słuchu, rytmika
poniedziałek 17.55-18.40 i czwartek 17.35-19.05 s.1

klasa II/4 kształcenie słuchu, rytmika, audycje muzyczne
poniedziałek 18.40-20.10 s.6,1 i środa 15.40-17.10 s.6

klasa III/4 kształcenie słuchu, audycje muzyczne
wtorek 17.40-19.15 i czwartek 16.05-16.50 s.1

klasa IV/4 kształcenie słuchu, audycje muzyczne
wtorek 16.05- 17.35 i czwartek 18.30-20.00 s.1

chór
poniedziałek 16.05-17.40


2021-06-01 godz. 13:00
lista kandydatów przyjętych do Szkoły Muzycznej rok szkolny 2021/2022
miniatura


Lista kandydatów przyjętych
do Szkoły Muzycznej I stopnia w Żębocinie - rok 2021/2022





Cykl 6-letni
1. Filip Maja - skrzypce
2. Głuc Zofia - fortepian
3. Iwańska Bianka - fortepian
4. Maj Amelia - gitara
5. Maj Wiktoria - perkusja
6. Malisiak Aleksandra- skrzypce
7. Malisiak Zuzanna- fortepian
8. Skalski Stefan - fortepian
9. Starek Zuzanna - fortepian
10. Wróblewska Maria- skrzypce
11. Zając Konrad -perkusja


Cykl 4-letni

1. Kordek Alicja -gitara
2. Pisarska Julita - skrzypce
3. Zatorska Eliza -akordeon
4. Żurek Marcel - saksofon

Minimalna liczba punktów wymagana do kwalifikacji do Szkoły Muzycznej i stopnia w Żębocinie to 16 pkt.

2021-05-31 godz. 13:00
REKRUTACJA WRZESIEŃ 2021
miniatura


Szkoła Muzyczna I stopnia w Żębocinie ogłasza nabór do klas: fortepianu, skrzypiec, gitary, akordeonu, perkusji, saksofonu.

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły składają podanie do dnia 20 maja 2021 r.
Druki do pobrania na naszej stronie internetowej zs-zebocin.d2.pl – zakładka dla kandydatów.

Podania proszę wysyłać drogą mailową na adres: muzyczna_zebocin@op.pl
w wygodnej dla Państwa formie, np.:
- skan,
- zdjęcie,
- plik wypełniony pismem komputerowym (podpisy będziemy uzupełniać w późniejszym czasie w szkole).

Wszelkie pytania można kierować na nasz adres mailowy.

W celu ustalenia terminu przesłuchania kandydata, szkoła będzie kontaktować się telefonicznie z rodzicami/opiekunami.

Zapraszamy!

2021-05-31 godz. 13:00
lista kandydatów zakwalifikowanych do Szkoły Muzycznej rok szkolny 2021/2022
miniatura

Lista kandydatów zakwalifikowanych
do Szkoły Muzycznej I stopnia w Żębocinie - rok 2021/2022
/kolejność alfabetyczna/

W kolejnym komunikacie zostanie ogłoszona lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do szkoły.



1. Filip Maja
2. Głuc Zofia
3. Iwańska Bianka
4. Kordek Alicja
5. Maj Amelia
6. Maj Wiktoria
7. Malisiak Aleksandra
8. Malisiak Zuzanna
9. Pisarska Julita
10. Skalski Stefan
11. Starek Zuzanna
12. Wróblewska Maria
13. Zając Konrad
14. Zatorska Eliza
15. Żurek Marcel

Minimalna liczba punktów wymagana do kwalifikacji do Szkoły Muzycznej i stopnia w Żębocinie to 16 pkt.

2021-05-30 godz. 13:00
Suces uczniów klasy fortepianu w Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny i Kameralny im. Marii Szymanowskiej i Karola Kurpińskiego
miniatura

Miło mi poinformować Państwa o kolejnym sukcesie Naszych uczniów klasy fortepianu w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym i Kameralnym im. Marii Szymanowskiej i Karola Kurpińskiego w Kutnie


Piotr Kopeć - II Miejsce - Klasa Fortepianu Grażyny Budnickiej
oraz dodatkowo nagroda specjalna za utwór kantylenowy

Kornelia Kromka- wyróżnienie I stopnia- Klasa Fortepianu Grażyny Budnickiej

Emilia Sołtysiuk- Wyróżnienie II stopnia- Klasa Fortepianu Grażyny Budnickiej

Wiktoria Placek -dyplom- Promuje Muzykę Polską- Klasa Fortepianu Grażyny Budnickiej
Serdeczne Gratulacje!

2021-05-30 godz. 13:00
Sukcesy uczniów w VIII Rome International Music Competition
miniatura

Nasi uczniowie zdobyli laury w VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Rzymie

Laureaci:
Piotr Kopeć- II Miejsce- klasa fortepianu Grażyny Budnickiej
Wiktoria Placek - III Miejsce- klasa fortepianu Grażyny Budnickiej
Jan Paluch - III Miejsce - klasa fortepianu Grażyny Budnickiej
Lena Szterleja- III Miejsce- klasa fortepianu Grażyny Budnickiej
Serdeczne Gratulacje

2021-05-30 godz. 13:00
Kolejny Sukces Piotra Kopcia w Ogolnopolskim Konkursie Pianistyczny im.Prof. Janiny Romańskiej- Werner
miniatura

Piotr kopeć z z klasy fortepianu p. Grażyny Budnickiej otrzymał Wyróżnienie porczas I Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im.Prof. Janiny Romańskiej- Werner

Serdeczne Gratulacje.

2021-05-30 godz. 13:00
Sukces Piotra Kopcia w IX Międzynarodowym Konkursie im. Janiny Garści - pod patronatem CEA.
miniatura

Piotr Kopeć z klasy fortepianu p. Grażyny Budnickiej otrzymał wyróżnienie podczas IX Międzynarodowego Konkursu im. Janiny Garści - konkurs pod patronatem CEA.

SERDECZNE GRATULACJE !

2021-05-10 godz. 13:00
Sukces uczniów w I Nice International Music Competition
miniatura

Sukces uczniów w I Nice International Music Competition

Piotr Kopeć - I miejsce - klasa fortepianu Grażyny Budnickiej
Natalia Gajda - II miejsce - klasa fortepianu Joanny Marcisz

Gratulacje

2021-04-30 godz. 08:00
1 % dla Szkoły Muzycznej
miniatura

Aby wesprzeć działalność Szkoły wystarczy
na zeznaniu podatkowym przekazać 1 % podatku na:
Stowarzyszenie Pomocy Szkole MAŁOPOLSKA
KRS 0000052078
wpisując jako cel szczegółowy:
Dla Szkoły Muzycznej I stopnia w Żębocinie

2021-04-29 godz. 13:00
Sukces Piotra Kopcia w XV Konkursie Dziecięce Interpretacje Muzyczne Tarnobrzeg 2021
miniatura

Miło mi poinformować Państwa o kolejnym sukcesie Szkoły Muzycznej I stopnia w Żębocinie
Piotr Kopeć z klasy fortepianu p. Grażyny Budnickiej został laureatem II miejsca XV Konkursu Dziecięce Interpretacje Muzyczne Tarnobrzeg 2021
Serdeczne Gratulacje

2021-04-26 godz. 13:00
Sukces uczniów klasy fortepianu w XII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym Młody Wirtuoz w Sanoku
miniatura

Sukces uczniów klasy fortepianu w XII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym Młody Wirtuoz w Sanoku

Grupa I
Piotr Kopeć - ZŁOTY WIRTUOZ - klasa fortepianu G. Budnickiej
Emilia Sołtysiuk - SREBRNY WIRTUOZ - klasa fortepianu G. Budnickiej
Kornelia Kromka- SREBRNY WIRTUOZ-klasa fortepianu G. Budnickiej
Wiktoria Placek - SREBRNY WIRTUOZ-klasa fortepianu G. Budnickiej
Lena Szterleja - SREBRNY WIRTUOZ-klasa fortepianu G. Budnickiej

Grupa III
Natalia Gajda- BRĄZOWY WIRTUOZ - klasa fortepianu J. Marcisz
Jan Paluch-BRĄZOWY WIRTUOZ - klasa fortepianu G. Budnickiej

Pani Grażyna Budnicka została laureatem głównej nagrody Pedagoga Wirtuozów

2021-04-25 godz. 13:00
Sukcesy klasy fortepianu w XXI Sokołowskim Konkursie Kultury Muzycznej
miniatura

Miło mi poinformować Państwa o kolejnym sukcesie naszych uczniów w
XXI Sokołowskim Konkursie Kultury Muzycznej

laureaci:
Piotr Kopeć - I miejsce, klasa fortepianu Grażyny Budnickiej

Natalia Gajda - II miejsce, klasa fortepianu Joanny Marcisz

Kornelia Kromka - II miejsce, klasa fortepianu Grażyny Budnickiej
Serdecznie gratulujemy

2021-04-24 godz. 13:00
Sukces uczniów podczas VII Leżajskiego Konkursu Kultury Muzycznej
miniatura

Sukces uczniów klasy fortepianu Grażyny Budnickiej podczas VII Leżajskiego Konkursu Kultury Muzycznej

Piotr Kopeć - I miejsce
Emilia Sołtysiuk - III miejsce
Kornelia Kromka- III miejsce

Gratulacje

2021-03-30 godz. 13:00
XV Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistow im. Stefanii Woytowicz w Jaśle
miniatura

Piotr Kopeć /klasa fortepianu Grażyny Budnickiej/ został laureatem III miejsca XV Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistow im. Stefanii Woytowicz w Jaśle

Gratulacje

2021-03-28 godz. 13:00
dni wolne od zajec dydaktycznych
miniatura

Dzień 29 i 30 marca /poniedziałek i wtorek/ są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

2021-03-08 godz. 13:00
Sukces Natalii Gajdy w IV Konkursie Pianistycznym Piano e Forte 2021
miniatura

Natalia Gajda, uczennica fortepianu /uczennica p. Joanny Marcisz/ zajęła III miejsce w IV Konkursie Pianistycznym Piano e Forte 2021. Jest to
konkurs wiedzy i umiejętności z zakresu historii instrumentu
i praktyk wykonawczych oraz literatury fortepianowej .
Gratulacje

2021-02-01 godz. 13:00
Sukces Anny Rzadkowskiej na Międzynarodowym Konkursie "I Kyoto International Music Competition",
miniatura

Anna Rzadkowska z klasy II/6c (fortepian, klasa Anny Łakomy) zajęła III miejsce, podczas konkursu I Kyoto International Music Competition, odbywającego się w dniach 01/01/2021 – 01/02/2021 w Kyoto w Japonii, w kategorii fortepianu, grupa wiekowa A - do 8 lat. Jest w tej kategorii jedyną laureatką z Polski.

Konkurs miał osiem grup wiekowych i podzielony był na kategorie: fortepian, duet fortepianowy, organy, akordeon, skrzypce, duet skrzypcowy, altówka, wiolonczela, kwartet smyczkowy, flet, klarnet, duet klarnetowy, fagot, puzon, trąbka, kwintet dęty, perkusja, harfa, gitara, zespoły kameralne.

Serdeczne gratulacje

2021-01-20 godz. 13:00
Sukces Piotra Kopcia podczas XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego w Tuchowie
miniatura

Piotr Kopeć, uczeń klasy fortepianu p. Grażyny Budnickiej został laureatem XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego w Tuchowie, który odbył się 15.01.2021. Piotr otrzymał wyróżnienie.

Serdeczne gratulacje


2021-01-18 godz. 08:00
ZDALNE NAUCZANIE
miniatura

Dyrekcja Szkoły Muzycznej w Żębocinie informuje, iż od 18 stycznia 2021 r. nauka zdalna zostaje kontynuowana dla wszystkich klas.
Plan zajęć teoretycznych na platformie Teams dla poszczególnych klas





WTOREK
Klasa 1/ 6 -letni
WTOREK
15.30 – 16.00 Rytmika
16.00 – 16.30 Kształcenie słuchu
CZWARTEK
15.30 – 16.00 Rytmika

Klasa 2/6 -letni gr B – Proszowice
WTOREK
13.45 -14.15 Kształcenie słuchu
14.15 – 14.45 Rytmika
CZWARTEK
13.45 – 14.15 Kształcenie słuchu

Klasa 2/6 -letni gr A – Żębocin
WTOREK
14.45 – 15.15 Kształcenie słuchu
CZWARTEK
14.15 – 14.30 Rytmika
14.30 – 15.15 Kształcenie słuchu


Klasa 3/6 -letni
WTOREK
18.00 – 18.30 Kształcenie słuchu
CZWARTEK
16.15 – 16.45 Rytmika
16.45 – 17.15 Kształcenie słuchu

Klasa 4/6 -letni
WTOREK
17.05 – 17.50 Kształcenie słuchu
17.55- 18.40 Audycje
CZWARTEK
14.30-15.15 Kształcenie słuchu

Klasa 5/ 6 -letni
PONIEDZIAŁEK
15.20 – 16.05 Audycje
16.05- 16.50 Kształcenie słuchu
CZWARTEK
16.05-16.50 Kształcenie słuchu

Klasa 6/ 6 -letni
PONIEDZIAŁEK
18.30 – 20.00 Kształcenie słuchu
CZWARTEK
16.55-17.40 Kształcenie słuchu
17.40-18.25 Audycje

Klasa I /4 -letni
WTOREK
18.45 – 19.15 Kształcenie słuchu
19.15 – 19.45 Rytmika
CZWARTEK
19.20-19.50 Kształcenie słuchu

Klasa II/ 4 -letni
WTOREK
17.00 – 17.45 Kształcenie słuchu /I. Turecka/
17.55- 18.40 Audycje /A.Zastawny/
CZWARTEK
17.30 – 18.30 Kształcenie słuchu i rytmika /I.Turecka/

Klasa III/ 4 -letni
WTOREK
16.20-17.05 Audycje
17.05-17.50 Kształcenie
CZWARTEK
15.15-16.00 Kształcenie

Klasa IV/ 4 -letni
WTOREK
14.45-15.30 Kształcenie
15.30-16.15 Audycje
CZWARTEK
18.30-20.00 Kształcenie

Chór – poniedziałek
16.50-17.35 gr 1
17.45-18.30 gr 2





Copyright© Żębocin 2013
wersja 1.0 Beta